Stowarzyszenie Monar

Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie

Wyszków miastem otwartym i gotowym dzielić się z innymi, dnia 22 grudnia odbyło się wigilijne kolędowanie. W którym uczestniczyło bardzo dużo mieszkańców oraz okolicznych organizacji. Zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w kolędowaniu, na takie zaproszenie nie mogliśmy pozostać bezczynni, osiodłaliśmy więc naszego konia :"Kacpra" i ruszyliśmy przebrani w najróżniejsze stroje by kolędować i dzielić się szczęściem z innymi.

 

Wice burmistrz Adam Mróz uczestniczył bardzo czynnie w całej uroczystości, wspierając nas swoją obecnością uśmiechem oraz śpiewem za co bardzo mu dziękujemy.
Cała uroczystość odbyła się w przemiłej atmosferze, śpiewaliśmy kolędy wraz z różnymi zespołami, dzieci z radością fotografowały się i jeździły na kucyku.  Zjedliśmy przepyszny bigos popijając go barszczykiem. Podzieliliśmy się opłatkiem z mieszkańcami i między sobą. Nasza kochana liderka Jagoda włączyła się w pomoc przy "obsłudze" Kacpra i pomagała dzieciom przełamać lęk do konika.

 

Ogólnie dzień spędziliśmy w cudownej atmosferze i pełni radości wróciliśmy do ośrodka. To tylko pokazuję, że można być ciepłymi i otwartymi ludźmi, czasem wystarczy tylko chcieć.

 

 

Odsłon artykułów:
347641

Zajrzyj też